Modely laminátových bazénů

LAKA

Obdélníkový tvar poskytující velkorysí vnitřní prostor. Z čela bazénu se nachází oboustranně umístěné schodiště, které umožnuje pohodlný vstup do bazénu. Na schodiště navazuje relaxační lavice.  V rozích bazénu se nacházejí široké sedáky. Sedáky lze využít na sezení nebo na výstup z bazénu. Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 7,80 m

Šířka: 3,70 m

Hloubka: 1,50 m

Victoria

Obdélníkový tvar poskytující velkorysí vnitřní prostor. Z čela bazénu se nachází oboustranně umístěné schodiště, které umožnuje pozvolný a pohodlný vstup do bazénu. Na schodiště navazuje relaxační lavice.  Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 7,40 m

Šířka: 3,60 m

Hloubka: 1,50 m

Orlík

Bazén oválného tvaru s integrovaným schodištěm, které poskytuje pohodlný vstup do bazénu a zároveň může sloužit jako místo k posezení a relaxaci.  Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 7,90 m

Šířka: 3,30 m

Hloubka: 1,45 m

Slapy

Obdélníkový tvar poskytující velkorysí vnitřní prostor. Z čela bazénu se nachází oboustranně umístěné rohové schodiště, které zabírá minimum prostoru. V rozích bazénu jsou zvětšené nášlapné plochy, které umožňují výstup z bazénu. Na schodiště navazuje relaxační lavice.  Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 6,20 m

Šířka: 3,00 m

Hloubka: 1,50 m

Kaspik

Obdélníkový tvar poskytující velkorysí vnitřní prostor. Z čela bazénu se nachází integrované schodiště, které umožňuje pohodlný vstup do bazénu. Schodiště může sloužit jako místo k posezení a relaxaci.  Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 6,30 m

Šířka: 3,00 m

Hloubka: 1,50 m

Baltik

Bazén obdélníkového tvaru  s pohodlným vstupem a relaxační lavicí. Bazén je doplněn o dvě odpočinková lehátka. Relaxační lavice se nachází v hloubce cca 50 cm. Odpočinková lehátka přináší možnost odpočinku přímo pod vodní hladinou. Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 6,20 m

Šířka: 3,00 m

Hloubka: 1,50 m

Seč

Oválný bazén s integrovaným schodištěm. Široké schodiště umožnuje pohodlný vstup do bazénu. Schodiště lze také využít k posezení a relaxaci. Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 6,50 m

Šířka: 3,00 m

Hloubka: 1,35 m

Reno

Bazén obdélníkového tvaru  s rohovým schodištěm s protiskluzovou úpravou, které zabírá minimum prostoru v bazénu. Lze tak využít celou délku bazénu k vodním radovánkám. Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 5,50 m

Šířka: 2,90 m

Hloubka: 1,40 m

Lipno

Malý bazén oválného tvaru, který se hodí do míst s omezeným prostorem. Bazén je vybaven integrovaným schodištěm, které umožnuje pohodlný vstup do bazénu. Po celém obvodu bazénu se nachází pochozí límec.

Délka: 5,20 m

Šířka: 3,00 m

Hloubka: 1,15 m

Kontakt

Ing. Aleš Kudlička

BK Bazény s.r.o.

9. května 184

Chotětov, 294 28

Tel. +420 602 809 382

info@bkbazeny.cz

Copyright 2023 BK Bazény s.r.o.